ELLCTV471M Matsushita Electric CHOKE, 470UH, 580MA,20 , 100KHZ; INDUCTANCE:470 H; INDUCTANCE TOLERANCE:20 ; DC RESISTANCE MAX:0.69OHM; DC CURRENT RATING:580MA; SELF RESONANT FREQUEN
Part Nnumber
ELLCTV471M
Description
CHOKE, 470UH, 580MA,20 , 100KHZ; INDUCTANCE:470 H; INDUCTANCE TOLERANCE:20 ; DC RESISTANCE MAX:0.69OHM; DC CURRENT RATING:580MA; SELF RESONANT FREQUEN
Producer
Matsushita Electric
Basic price
Following Parts
Random Products
(keyword ELLCTV471M Matsushita Electric CHOKE, 470UH, 580MA,20 , 100KHZ; INDUCTANCE:470 H; INDUCTANCE TOLERANCE:20 ; DC RESISTANCE MAX:0.69OHM; DC CURRENT RATING:580MA; SELF RESONANT FREQUEN)