TXS2SS12V Matsushita Electric SIGNAL RELAY, DPDT, 12VDC, 1A, SMD; COIL TYPE:DC; CONTACT CONFIGURATION:DPDT; CONTACT CURRENT MAX:1A; CONTACT VOLTAGE DC NOM:30V; COIL VOLTAGE VDC NOM
Part Nnumber
TXS2SS12V
Description
SIGNAL RELAY, DPDT, 12VDC, 1A, SMD; COIL TYPE:DC; CONTACT CONFIGURATION:DPDT; CONTACT CURRENT MAX:1A; CONTACT VOLTAGE DC NOM:30V; COIL VOLTAGE VDC NOM
Producer
Matsushita Electric
Basic price
Following Parts
Random Products
(keyword TXS2SS12V Matsushita Electric SIGNAL RELAY, DPDT, 12VDC, 1A, SMD; COIL TYPE:DC; CONTACT CONFIGURATION:DPDT; CONTACT CURRENT MAX:1A; CONTACT VOLTAGE DC NOM:30V; COIL VOLTAGE VDC NOM)